SSL/TLS certifikát AlpiroSSL - AlpiroSSL

← zpět

SSL certifikát AlpiroSSL

Zabezpečí1 doménu či subdoménu
OvěřeníExpresní ověření domény, žádná byrokracie
Vystavení1-5 min
Kompatibilita99.99%
Záruka10,000 Kč

Důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL s DV ověřením, vystavení 1-5 min. Zabezpečte server důvěryhodným SSL/TLS certifikátem.

Zabezpečte svou doménu zdarma s www i bez www jedním SSL certifikátem AlpiroSSL. S SSL certifikátem AlpiroSSL už se Vaším zákazníkům nebudou zobrazovat varování o nedůvěryhodném SSL certifikátu.

Koupit nový certifikát Objednat prodloužení

Instalace SSL certifikátu AlpiroSSL

Instalace SSL certifikátu na server je otázkou jen několika málo minut. Abychom vám ušetřili čas, připravili jsme pro vás návody ke konfiguraci serveru s SSL certifikátem AlpiroSSL na nejrozšířenějších platformách.

Pečeť AlpiroSSL Secured

SSL certifikát AlpiroSSL - pečeťPro zvýšení důvěryhodnosti doporučujeme informovat uživatele vašich webových stránek, že investujete do zabezpečení a kvalitních služeb.

V ceně každého SSL certifikátu AlpiroSSL je již zahrnuta licence pro použití pečetě AlpiroSSL Secured. Instalace pečetě AlpiroSSL Secured je velmi jednoduchá. Na každou zabezpečenou stránku stačí umístit následující kód:

<a href="https://www.alpirossl.cz/"><img src="https://www.alpirossl.cz/seal/secured.svg" alt="Zabezpečeno - SSL certifikát AlpiroSSL" style="width:150px;height:56px;border:none;" /></a>

Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz na stránce Časté dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat