SSL/TLS certifikát AlpiroSSL Premium Wildcard - AlpiroSSL

← zpět

SSL certifikát AlpiroSSL Premium Wildcard

Zabezpečí∞ počet
subdomén
OvěřeníExpresní ověření domény, žádná byrokracie
Vystavení1 min
Kompatibilita99.99%
Záruka500,000 Kč

Důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL Premium Wildcard s DV ověřením, vystavení 1 min. Zabezpečte server důvěryhodným SSL/TLS certifikátem.

Zabezpečte celou doménu a neomezený počet jejích subdomén jediným SSL certifikátem AlpiroSSL Wildcard. Premiový certifikát pro zabezpečení premiových služeb.

Koupit nový certifikát Objednat prodloužení

Instalace SSL certifikátu AlpiroSSL Premium Wildcard

Instalace SSL certifikátu na server je otázkou jen několika málo minut. Abychom vám ušetřili čas, připravili jsme pro vás návody ke konfiguraci serveru s SSL certifikátem AlpiroSSL Premium Wildcard na nejrozšířenějších platformách.

Pečeť AlpiroSSL Secured

SSL certifikát AlpiroSSL - pečeťPro zvýšení důvěryhodnosti doporučujeme informovat uživatele vašich webových stránek, že investujete do zabezpečení a kvalitních služeb.

V ceně každého SSL certifikátu AlpiroSSL je již zahrnuta licence pro použití pečetě AlpiroSSL Secured. Instalace pečetě AlpiroSSL Secured je velmi jednoduchá. Na každou zabezpečenou stránku stačí umístit následující kód:

<a href="https://www.alpirossl.cz/"><img src="https://www.alpirossl.cz/seal/secured.svg" alt="Zabezpečeno - SSL certifikát AlpiroSSL" style="width:150px;height:56px;border:none;" /></a>

Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz na stránce Časté dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat