SSL/TLS certifikát AlpiroSSL (1+2 SAN) - AlpiroSSL

← zpět

SSL certifikát AlpiroSSL (1+2 SAN)

Zabezpečí3 domény
(až 100)
OvěřeníExpresní ověření domény, žádná byrokracie
Vystavení1-5 min
Kompatibilita99.99%
Záruka10,000 Kč

Důvěryhodný SSL certifikát AlpiroSSL (1+2 SAN) s DV ověřením, vystavení 1-5 min. Zabezpečte server důvěryhodným SSL/TLS certifikátem.

Zabezpečte jediným SSL/TLS certifikátem AlpiroSSL více různých domén nebo subdomén. S SSL certifikátem AlpiroSSL už se Vaším zákazníkům nebudou zobrazovat varování o nedůvěryhodném SSL certifikátu.

Koupit nový certifikát Objednat prodloužení

Instalace SSL certifikátu AlpiroSSL (1+2 SAN)

Instalace SSL certifikátu na server je otázkou jen několika málo minut. Abychom vám ušetřili čas, připravili jsme pro vás návody ke konfiguraci serveru s SSL certifikátem AlpiroSSL (1+2 SAN) na nejrozšířenějších platformách.

Pečeť AlpiroSSL Secured

SSL certifikát AlpiroSSL - pečeťPro zvýšení důvěryhodnosti doporučujeme informovat uživatele vašich webových stránek, že investujete do zabezpečení a kvalitních služeb.

V ceně každého SSL certifikátu AlpiroSSL je již zahrnuta licence pro použití pečetě AlpiroSSL Secured. Instalace pečetě AlpiroSSL Secured je velmi jednoduchá. Na každou zabezpečenou stránku stačí umístit následující kód:

<a href="https://www.alpirossl.cz/"><img src="https://www.alpirossl.cz/seal/secured.svg" alt="Zabezpečeno - SSL certifikát AlpiroSSL" style="width:150px;height:56px;border:none;" /></a>

Máte dotaz?
Napište nám
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz na stránce Časté dotazy?
Jméno a příjmení: E-mail:
Odesílám…Odeslat